System suchych rękawic Kubi

Suche dłonie podczas nurkowania to jeszcze kilka lat temu był zdecydowanie komfort, dziś jest już do codzienność. Tego wymaga nie tylko zdrowie, wygoda i przyjemność, jaką czerpiemy z nurkowania, ale i nasza wydajność oraz zakres możliwości i działań, jakie jesteśmy w stanie wykonać pod wodą. Wtedy niezawodny staje się być system suchych rękawic Kubi https://deflouexplorerstore.com/pl/p/System-suchych-rekawic-KUBI/1301.


Nurkując nie tylko w polskich, zimnych jeziorach, ale i w całej strefie umiarkowanej, narażeni jesteśmy na bardzo niskie temperatury, które zdecydowanie nie sprawiają, że lepiej nam się porusza pod wodą z przemoczonymi rękawicami. Wszyscy wiemy, że nikt się nie będzie skarżył na takie drobne dolegliwości, ale już kilkukrotne, dłuższe wypady pod wodę z mokrymi rękami, w niskich temperaturach mogą skończyć się niezbyt przyjemnymi odmrożeniami. Raz odmrożone dłonie wychładzają się, za każdym kolejnym razem, w tempie błyskawicznym. Uniknięciem nieprzyjemnych schorzeń bądź zabezpieczeniem, już odmrożonych wcześniej rąk może być system suchych rękawic KUBI. Ten, innowacyjny na polskim rynku, system zabezpiecza rękawice przed przemoknięciem, jednocześnie pozwalając na swobodny przepływ ciepłego powietrza z głównych partii skafandra, ogrzewanego ciepłem naszego ciała, do najbardziej narażonych na wychłodzenie- dłoni.


System suchych rękawic KUBI został tak skonstruowany, aby był jak najbardziej dopasowany do unikalnego wysiłku i zakresu ruchów, jakie wykonuje nurek pod wodą. Doceniają go nurkowie na całym świecie, a pozytywne opinie można znaleźć nie tylko w Internecie, ale przede wszystkich u zadowolonych użytkowników osobiście. Rękawice z pierścieniami z logo KUBI bez problemu zauważmy na rękach wielu doświadczonych nurków, którzy wybrali właśnie to rozwiązanie, przedkładając je pond inne oferty dostępne na rynku.

Jednocześnie system KUBI nie jest zamknięty na inne systemy i technologie. Współpracuje bez przeszkód z różnymi rodzajami suchych skafandrów, dając się w pełni dostosować zarówno do starszych, jak i nowszych modeli.

Jedną z głównych zalet, często podnoszoną przez użytkowników, jest waga oraz duża wytrzymałość systemu KUBI. Powstał on z lekkiego stopu aluminium, co nadaje systemowi maksimum wytrzymałości, przy jak najbardziej ograniczonej masie. Metal był już wykorzystywany wcześniej, gdyż zapewniał pożądaną wytrzymałość, ale tylko dobór odpowiedniego stopu aluminium gwarantuje brak dodatkowego, niepotrzebnego obciążenia. Nie da się tego uniknąć przy wykorzystaniu innego metalu. Sytuacje próbowano ratować pierścieniami plastikowymi, ale te, jak zresztą wiemy, zupełnie nie zdawały testu wytrzymałości. Jedynym rozwiązaniem gwarantującym wykorzystanie przez lata jest system suchych rękawic KUBI.


Kolejną, wartą podkreślenia zaletą systemu KUBI jest prostota obsługi. Bez większych problemów, mając już do czynienia wcześniej z systemami pierścieniowymi, założymy ten system nawet na nurkowisku. Mniej doświadczeni nurkowie mogą skorzystać z całego mnóstwa materiałów audio, dostępnych w Internecie, pokazujących w przystępny sposób, jak po raz pierwszy założyć system KUBI. Oczywiście pierwsze podejścia lepiej wykonać w domu, ale system KUBI jest tak prosty, że po kilku treningowych założeniach, bez problemu damy radę zapakować się w niego i w terenie.